AKTUALNOŚCI

18/07/2019

Medyczna marihuana najczęściej konsumowana jest poprzez palenie. Zdaniem naukowców, najlepszą, bo najbezpieczniejszą metodą konsumpcji medycznej marihuany jest waporyzacja, ponieważ zapobiega ona uwalnianiu się toksyn do układu oddechowego. A zatem, dzięki niej możemy uniknąć wystąpienia potencjalnych problemów związanych z tradycyjnym paleniem czy wdychaniem szkodliwego dymu, zawierającego substancje smoliste oraz czynniki rakotwórcze. Czym zatem jest waporyzacja medycznej marihuany?

Waporyzacja medycznej marihuany – co to takiego?

05/07/2019

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się medyczna marihuana. Coraz więcej chorych i cierpiących znajduje ukojenie w bólu właśnie po zastosowaniu tego produktu. Jednak wciąż wokół niego narosło wiele mitów i dużo osób jest sceptycznie nastawionych do tego rozwiązania. Jest to ogromny błąd, ponieważ medyczna marihuana może nam bardzo pomóc. Zatem jakie ma zastosowanie oraz w jaki sposób ją dawkować?

01/07/2019

Nasza Pani Doktor Elżbieta Główka-specjalista chorób wewnętrznych została nominowana do plebiscytu HIPOKRATES 2019 w kategorii najlepszego lekarza rodzinnego w powiecie. Aby oddać skuteczny głos na Panią doktor należy wysłać sms pod nr 72355 o treści WALR.190. GŁOSUJMY !!!!

28/06/2019

Mamy przyjemność poinformować naszych pacjentów i wszystkich przyjaciół „Centrum Medycznego Reymonta”, że zostaliśmy nominowani do nagrody Przychodnia/Gabinet Roku Hipokrates Mazowsza 2019. 

26/06/2019

Jeśli masz trudności w karmieniu piersią, nie wiesz, czy dziecko się najada lub karmienie jest bolesne, umów się na wizytę z doświadczonym doradcą laktacyjnym.

16/06/2019

Miło nam poinformować, iż jako nieliczni będziemy prowadzić terapię konopiami medycznymi. Już od lipca zapraszamy to rejestracji.

03/01/2019

Przypominamy o badaniach profilaktycznych.

1. CHUK – profilaktyka chorób układu krążenia.

2. CYTOLOGIA.

3. PROFILAKTYKA CUKRZYCY.

14/11/2018
Z przyjemnością informujemy, że Centrum Medyczne na Reymonta przystąpiło do realizacji
projektu profilaktycznego „Profilaktyka cukrzycy”, który jest współfinansowany
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

24/05/2018

Klauzula informacyjna dotycząca danych osobowych Pacjentów „Centrum Medycznego na Reymonta”

Drogi Pacjencie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) „Centrum Medyczne na Reymonta” z siedzibą w Radzyminie informuje:

01/01/2018

Konsultacje dietetyczne skierowane są do osób, które chcą prawidłowo się odżywiać i prowadzić zdrowy styl życia niezależnie od wieku czy płci.
Zapraszamy osoby zdrowe, które chcą zmian w swoim dotychczasowym sposobie żywienia, osoby borykające się z nadmiarem masy ciała, aktywnych fizycznie pragnących zwiększyć swoją wydolność fizyczną. Zapraszamy również osoby dotknięte różnymi chorobami tj. otyłość, cukrzyca, choroby układu krążenia, nadciśnienie, choroby tarczycy….